Fogászati páciens-koordinátor

Dr. Renner Ferenc, a neuromuszkuláris fogászat hazai szakértője főállású páciens-koordinátor munkatársát keresi.

Feladatok:

  • érdeklődő hívások fogadása
  • az érdeklődők páciensek tájékoztatása telefonon és személyesen
  • a bejelentkezések és vizsgálatok szervezése
  • a páciensek tájékoztatása, kapcsolattartás
  • az érkező páciensek fogadása
  • a fogászati kezelésben lévő páciensek esetkövetése, igény szerinti tájékoztatása
  • a betegút teljeskörű adminisztrációja és a folyamat támogatása
  • rendelő menedzsmenti feladatok (anyagrendelés, statisztika, könyvelés előkészítése…)

Elvárás:

  • egészségügyi végzettség és/vagy legalább 2 éves fogászati tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • empátia
  • precizitás
  • Microsoft Word és Excel magabiztos ismerete
  • az angol és/vagy német nyelv ismerete előny jelent

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • a munkavégzés helye Budapest, Boráros tér

Fényképes önéletrajzát az info@rennerdr.hu címen várjuk.

Betöltés...